UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Освітян і комунальників у Хмельницькому вчили новому алгоритму реагування на повідомлення про замінування

Поліціянти провели тренінг щодо алгоритму дій у випадку замінування чи виявлення вибухонебезпечних предметів

Журналіст відділу новин
Освітян і комунальників у Хмельницькому…
Навчання щодо потенційних замінувань

В ГУ Національної поліції області фахівці вибухотехнічної служби провели масштабний тренінг для директорів і викладачів загальноосвітніх навчальних закладів та керівників комунальних підприємств щодо алгоритму дій у випадку надходження повідомлення про замінування чи виявлення вибухонебезпечних предметів.

Загалом у заході із дотриманням усіх необхідних санітарних норм, обумовлених протидією поширенню COVІD-19, взяли участь близько сотні посадовців з обласного центру, оскільки саме тут надходить найбільша кількість повідомлень про замінування, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією СК ГУНП області.

Т.в.о. начальника ГУНП Валентин Білянський зазначив, що за останній тиждень як до поліції Хмельниччини, так і до інших підрозділів поліції по всій Україні, надійшло надзвичайно багато повідомлень про замінування різних важливих об’єктів інфраструктури населених пунктів. Це і школи, і торговельні центри, і вокзали. Жодна інформація по Хмельницької області в результаті ретельних перевірок не підтвердилася.

"Зараз розроблено новий алгоритм реагування на повідомлення про ймовірні замінування, який дозволить нам значно краще взаємодіяти з керівниками зазначених у повідомленнях об’єктів, і, надалі, це дасть позитивний результат як по забезпеченню безпеки, так і по запобіганню недоцільним витратам матеріальних та людських ресурсів, які залучаються для реагування на хибні повідомлення", - наголошує коп.

Фахівці вибухотехнічної служби розповіли учасникам заходу про основні види загроз та способи їх розпізнавання, а також ознайомили з новим алгоритмом дій у різних ситуаціях, пов’язаних із надходженням повідомлень про замінування чи виявленням потенційно небезпечних предметів.

Заступник міського голови Олег Шинкарук, який також долучився до тренінгу, як колишній військовий із великим досвідом служби, наголосив: "Всі ми повинні бути обізнані з цими загрозами й алгоритмом дій, щоб без зайвого ажіотажу і паніки на них реагувати та при цьому забезпечувати нормальне функціонування всієї міської інфраструктури".

Нагадаємо, правоохоронці закликають краян виважено ставитися до ситуації, аби разом ефективно протидіяти шкідливим інформаційним впливам гібридної війни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme