ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Останки 22 захисників Вітчизни перепоховають у Війтівцях

На Хмельниччині перепоховають героїв, котрі героїчно обороняли від німецько-фашистських загарбників стратегічні залізничний та шосейний вузли біля селища Війтівці 7 липня 1941 року
Depo.
23 липня 2015 16:03
ФОТО: depo.ua
Останки 22 захисників Вітчизни перепоховають у Війтівцях
Останки 22 захисників Вітчизни перепоховають у Війтівцях

Як повідомили Хмельницький.depo.ua у прес-службі Волочиської РДА, на черговій сесії Війтовецької селищної ради прийнято рішення про необхідність перепоховання останків загиблих воїнів у братській могилі в центрі населеного пункту.

В результаті пошуково-польових робіт групою фахівців Хмельницького обласного осередку культурно-просвітницького благодійного товариства "Меморіал" ім. В.Стуса було знайдено останки 21 радянського солдата та офіцера 24-го механізованого корпусу, котрі героїчно обороняли від німецько-фашистських загарбників стратегічні залізничний та шосейний вузли біля селища Війтівці 7 липня 1941 року.

В РДА затвердили план заходів з ексгумації, тимчасового зберігання та урочистого перепоховання загиблих воїнів за належним ритуалом.

Нагадаємо, раніше Хмельницький.depo.ua вже писав про знайдені у Волочиському районі останки невідомого солдата, на які випадково натрапили міцеві жителі.

Більше про меморіальні заходи читайте на khm.depo.ua