Осінньому призову підлягають 15 тисяч жителів Хмельниччини

В обласному військкоматі розповіли деталі осінньої призовної кампанії на строкову військову службу

У Хмельницькому відбувся спільний брифінг з питань підготовки до осіннього призову на строкову військову службу за участі представників облвійськкомату та обласної влади, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомив начальник відділу комплектування та призову - заступник військового комісара підполковник Олег Попович, загалом в Хмельницькій області підлягає призову на строкову військову службу майже 15 тисяч громадян, які наразі мають вік від 20 до 27 років.

"Військовими комісаріатами області буде призвано 750 юнаків. З них до лав ЗСУ ми направимо 400 чоловік, ще 350 до інших військових формувань: Державна спеціальна служба транспорту - 40, Державна прикордонна служба - 50 і 260 юнаків з Хмельниччини ми призвемо на строкову військову службу до Національної гвардії України", - додавофіцер.

обласний військовий комісар Сергій Присяжнюк зазначив, що майже половина юнаків, які будуть призвані до Збройних Сил України, проходитимуть службу в місті Кам'янець-Подільський. Це спочатку 201-й навчальний центр підготовки фахівців оперативного забезпечення а потім - 48 інженерна бригада.

На завершення брифінгу його учасники акцентували увагу журналістів на тому, що військовослужбовці строкової служби, які будуть призвані до Збройних Сил України та інших військових формувань не проходитимуть службу в районі проведення операції Об'єднаних сил а виключно у пунктах постійної дислокації військових частин.

Нагадаємо, цьогоріч призовна кампанія триватиме на місяць довше.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький