Орендар землі на Хмельниччині заплатить вшестеро більше

Порушення у використаннях землі на Ізяславщині знайшла прокуратура
Орендар землі на Хмельниччині заплатить вшестеро більше
Орендар землі на Хмельниччині заплатить вшестеро більше

За принципової позиції прокуратури орендар землі платитиме до бюджету вшестеро більше, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облпрокуратури.

Шепетівська місцева прокуратура виявила порушення вимог законодавства при використанні земель державної власності на території Тишевицької сільської ради.

"Встановлено, що розпорядженням Ізяславської райдержадміністрації ще у 2006 році фермерському господарству на підставі договору оренди землі передано в користування строком на 49 років майже 60 га сільгоспугідь, - каже заступник керівника місцевої прокуратури Вадим Вітрук. - Однак з’ясувалось, що визначений у договорі розмір орендної плати не відповідає вимогам Податкового кодексу України та тривалий час не змінювався. А відтак, бюджет недоотримував значну суму коштів."

Місцева прокуратура звернулась з позовними вимогами до господарського суду з метою внесення змін до договору оренди в частині встановлення розміру орендної плати на передбаченому законодавством рівні не менше 3% від нормативно-грошової оцінки. 

Суд позовні вимоги прокуратури задовільнив в повному обсязі, чим зобов’язав фермерське господарство внести відповідні зміни до угоди та збільшити суму орендної плати у 6 разів - з 10670,8 тисяч гривень до 64824 тисяч гривень щорічно.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт