Олександр і Галина Гереги готові купити аграрні активи пивоварної компанії "Оболонь" на Хмельниччині

"Епіцентр" отримає право користування на 2,2 тис. га землі в користуванні (орендовані паї), ​​сільськогосподарську техніку, нерухомість, тваринництво трьох сільгоспактивів

У компанії "Епіцентр Агро" підтвердили інформацію про намір власників мережі магазинів "Епіцентр" Олександра і Галина Герега купити аграрні активи пивоварної компанії "Оболонь", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на LIGA.net.

"ТОВ "Агрохолдинг-2012", який входить до складу аграрного спрямування групи компаній "Епіцентр", отримало дозвіл Антимонопольного комітету України на придбання у ЗАТ" Оболонь "кількох активів в Хмельницькій області", - повідомили в прес-службі компанії "Епіцентр".

 

Гереги намірені придбати права користування на 2,187 тис. га землі в користуванні (орендовані паї), ​​сільськогосподарську техніку, нерухомість, тваринництво трьох сільгоспактивів. "Придбання корпоративних прав зазначеного підприємства завершує виконання домовленостей по ЗАТ "Оболонь" з купівлі належать останньому аграрних активів", кажуть в "Епіцентрі".

 

Після укладення цієї угоди "Агрохолдинг 2012" обробляти майже 35 тис. га землі в західному регіоні (понад 35% всього земельного банку аграрного напрямку компанії).

Нагадаємо, в лютому разом з дружиною Олександр Герега стали бенефіціарними власниками ще одного підприємства на Хмельниччині - ТОВ "РОБІМАКС-АГРО". А торік у вересні з'явилася інформація про те, що Олександр і Галина Гереги дуже близькі до покупки "Карпат".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький