Охоронці-кінологи пенетенціарної служби спільно з колегами з поліції провели вишкіл
Навчання провели для працівників ДУ "Райківецька виправна колонія (№78)", Хмельницького СІЗО та кінологів центру Нацполіції
- Хмельницький
-
14 березня 2020 17:26
На базі кінологічного центру ГУНП в області відбулися спільні тренування кінологів зі службовими собаками за участі державної установи "Райківецька виправна колонія (№78)", державної установи Хмельницький слідчий ізолятор та кінологічного центру Нацполіції, передає Depo.Хмельницький.


Відпрацювали на вишколі виконання вправ комплексу загальної підготовки службових собак, подолання смуги перешкод, а також відпрацьовано затримання людини, яка вчинила втечу, охорона затриманого та захист молодшого інспектора кінолога, вибір речі.
Начальник кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області Олексій Дяк ознайомив кінологів установ з матеріально – технічною базою центру, який був відкритий наприкінці 2018 року. Показав зручні вольєри, різноманітні майданчики для тренування службових собак, кімнату приготування їжі та ветеринарний кабінет із сучасним обладнанням і операційною.



Спільні тренування стали хорошим обміном досвіду серед колег. Цього разу визначили ступінь підготовки службових собак і рівень їх натренованості, підвищили фізичну підготовку кінологів та їхню професійну майстерність.

Нагадаємо, наприкінці лютого в Хмельницькому підвищували кваліфікацію працівники кримінально-виконавчої служби зі всієї держави.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:40Обʼєднання заради створення нових ініціатив: У Хмельницькому відбувся III Волонтерський сніданок ФОТО
- 14:29Вийшов тизер другого фільму проєкту ЕТОС про елітні спецпідрозділи Сил оборони України, присвячений першому загону 8-го полку ССО
- 10:10Троє зрадників з Запоріжжя коригували ракетні удари по 7 областях ФОТО
- 09:00Фірма нардепа Лабазюка виграла у Шепетівці тендери з переплатою у понад 6 мільйонів, — активісти вимагають розслідування
- 21:53Зимова підтримка: хто може розраховувати на грошову допомогу від держави
- 12:09У Хмельницькому частково не їздять тролейбуси через нестачу напруги
- 12:56В Хмельницькому п'яний водій збив двох дітей на "зебрі"
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 21:45Ексочільниця МСЕК з Хмельниччини, чиє збагачення стало резонансною справою, отримала часткову свободу пересування
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 12:5714 років за ґратами проведе житель Хмельниччини, який системно ґвалтував двох своїх доньок
- 10:36Судитимуть священника з Хмельниччини, що до смерті забив чоловіка на території монастиря
- 08:44На Хмельниччині вночі працювала ППО. В області введено графіки погодинних відключень
- 12:54На Хмельниччині засудили жінку, що на замовлення РФ підпалила міськраду
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 08:49Пошуково-рятувальна операція на місці вибуху в Хмельницькому завершена, - ДСНС
- 06:51 У Хмельницькому під завалами знайшли тіла двох людей
- 20:14У Хмельницькому під завалами багатоповерхівки все ще шукають жінку (ФОТО) ФОТО
- 17:23 У Хмельницькому обвалилася багатоповерхівка: підозрюють вибух газу Відео
Сектор

