Оглядова канатна дорога у Кам'янці-Подільському потягне на 10 мільйонів доларів

У міській раді підрахували кошти, необхідні для реалізації амбітного інвестиційного проекту
Depo.
19 травня 2016 18:02
ФОТО: depo.ua
Оглядова канатна дорога у Кам
Оглядова канатна дорога у Кам'янці-Подільському потягне на 10 мільйонів доларів

У Кам'янець-Подільській міській раді з'явилася ідея побудувати оглядову канатну дорогу в каньйоні річки Смотрич по периметру Старого міста Кам’янця-Подільського, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Інвестиційний проект щодо такого будівництва потрапив в число переможців "Битви стартапів". Навіть вже є іноземний інвестор, який ним зацікавився. Наразі вивчаються можливості реалізації ідеї.

У департаменті економіки та розвитку інфраструктури Кам’янець-Подільської міської ради говорять, що наразі це лише проект і говорити про конкретні кроки чи дати поки зарано.

На сайті міської ради розміщена анкета, яка допоможе дізнатись думку громади стосовно такого амбітного проекту. А вже після згоди потенційного інвестора на реалізацію проекту, будуть призначатися громадські слухання, обговорення та експертизи.

Вартість будівництва канатної дороги, за попередніми підрахунками, становить 10 мільйонів доларів. Цифра попередня. З міського бюджету гроші не виділятимуться, будівництво та обслуговування проекту сплачуватиме інвестор. Саме від нього і залежатиме остаточна сума, адже ціна обладнання дуже коливається. До прикладу, лише одна сучасна кабінка з Wi-Fi може коштувати до 500 тис. доларів.

Планується, що ціна екскурсії буде в межах 250 гривень і триватиме 35-40 хвилин.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький