Офіцери ЛитПолБригу переймають досвід бригади Південно-Східної Європи

В штабі SEEBRIG визначали напрями співпраці
Depo.
12 жовтня 2016 11:21
ФОТО: depo.ua
Офіцери ЛитПолБригу переймають досвід бригади Південно-Східної Європи
Офіцери ЛитПолБригу переймають досвід бригади Південно-Східної Європи

Українські, польські та литовські офіцери переймають досвід SEEBRIG, повідомляє Depo.Хмельницький.

Група офіцерів Литовсько-Польсько-Української бригади з офіційним візитом відвідала штаб бригади Південно-Східної Європи (South-Eastern Europe Brigade) SEEBRIG, розташованої в Греції, з метою поглиблення контактів та визначення пріоритетних напрямків співпраці.

"Ми високо оцінюємо знання і досвід бригади Південно-Східної Європи, накопичений за роки виконання операцій і організації повсякденного життя, і вдячні за готовність поділитися здобутками з нами," - каже начальник штабу  підполковник Елігіус Сенуліс.

Литовсько-Польсько-Українська бригада має подібне із SEEBRIG компонування, до складу якої входять підрозділи країн-членів НАТО, та держави поза членством в Північноатлантичному союзі. Бригада Південно-Східної Європи створена за участі Румунії, Македонії, Греції, Туреччини, Албанії, Італії та Болгарії.

SEEBRIG зорієнтовує свою діяльність на виконання завдань в рамках операцій з підтримки миру, надання гуманітарної допомоги та ліквідації наслідків стихійних лих. Представники ЛитПолБригу отримали необхідну організаційну інформацію та обговорити деякі спільні із SEEBRIG заходи.

"Налагодження діяльності багатонаціональної військової частини є складним завданням, що вимагає років розробок процедур і коригування. На шляху до набуття оперативних спроможностей ми бачимо деякі наші слабкі сторони і переймаємо досвід SEEBRIG у подоланні їх," - додає заступник начальника штабу ЛитПолБригу підполковник Андрій Кіхтан.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт