Одразу три звернення до столичних керманичів спрямували депутати Кам'янецької міськради

Всі вони стосуються підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення і підприємств
Depo.
9 серпня 2016 15:20
ФОТО: depo.ua
Одразу три звернення до столичних керманичів спрямували депутати Кам
Одразу три звернення до столичних керманичів спрямували депутати Кам'янецької міськради

Депутати Кам'янець-Подільської міськради підтримали три звернення до керівництва держави стосовно проблем у житлово-комунальній сфері, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт мерії.

Перше звернення стосується скасування Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, і зменшення тарифів на енергоносії для промислових підприємств міста. В ньому йдеться про те, що "підняття роздрібних тарифів на електроенергію та планування запровадити в кінці 2016 року ринку операторів постачання електроенергії суттєво вплине на зменшення промислового виробництва, обсяги реалізації продукції підприємств, збільшення її собівартості та на її конкурентоспроможність, цінову доступність для споживача, і в подальшому – наповнення бюджетів усіх рівнів".

Ще одне звернення депутати проголосували щодо встановлення до першого січня 2017 року мораторію на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги. Йдеться тут і про заборону нарахувань за розрахунками з першого серпня 2016 року та стягнення з кам’янчан пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги.

У третьому говориться про те, що "через борги населення, комунальні підприємства теплоенергетики не можуть вчасно розраховуватися за постачання газу, електроенергії, паливно-мастильних матеріалів. А тому депутати вкотре просять скасувати рішення щодо підвищення тарифів на природний газ, які були прийняті з 1 травня 2016 року". Окремо пропонують внести зміни до ЗУ "Про Державний бюджет України на 2016 рік" та передбачити відшкодування різниці в тарифах на послуги теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що надавались населенню.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький