Один з мостів у Тернополі закриють на ремонт до вересня
Уже найближчої суботи рух Гаївським мостом у Тернополі перекриють на кілька місяців
- Хмельницький
-
17 березня 2020 17:17

З 21 березня повністю перекриють рух на Гаївському мості в Тернополі, передає Depo.Тернопіль з посиланням на пресслужбу ТМР.
Про це під час пресконференції повідомив заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський. "Під шляхопроводом є залізнична колія. У разі виникнення техногенних ситуацій виникнуть проблеми не тільки для автомобільного транспорту, а й залізничного транспорту. У вагонах перевозять і небезпечні сполуки, що може стати загрозою для всього регіону. Він стає щоразу в гіршому стані, тому далі залишати ризик для водіїв, людей і тягнути з перекриттям ми не маємо права", – сказав Владислав Стемковський.
За його словами, ремонтуватимуть шляхопровід до 1 вересня. На цей час для водіїв легкового транспорту буде доступний тимчасовий проїзд – від вул. Довженка до вул. Гайова. На ремонт з міського бюджету в 2020 році виділили 25 мільйонів гривень. Перекриття мосту погодили з дорожньою службою та поліцією.
За повідомленням Тернопільської міської ради, влаштовано тимчасовий проїзд легкових автомобілів між вул. Довженка та вул. Гайова, по якому рух транзитного авторанспорту буде заборонено.
Нагадаємо, тернопільські шляховики ремонтують три відрізки доріг.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:08Хмельничанин, бажаючи похизуватися перед подругою, підірвав гранату у квартирі
- 19:45На Хмельниччині в готелі вибухнула граната: Що відомо
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 12:56Посадовець прокуратури Хмельниччини не задекларував мільйони, - ДБР
- 12:48В жахливій ДТП на Хмельниччині загинув чоловік та 11-річний хлопчик ФОТО
- 14:48У Хмельницькому дістали з річки тіло невпізнаного чоловіка (ВІДЕО) Відео
- 09:55Ракетно-дроновий напад: Як відпрацювали Повітряні сили на Хмельниччині
- 11:31Житель Хмельниччини отримав три роки тюрми за ухилення від призову
- 11:12Під час нічної масованої атаки на Хмельниччині збили 22 БпЛА та 2 крилаті ракети
- 10:06 Вночі 27 червня ворог випустив по Україні 363 БпЛА та 8 ракет: В епіцентрі атаки був Старокостянтинів
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 14:20Перевірка стану оформлення біометричних документів: доступний сервіс без візиту до підрозділу
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:33Неповнолітній хмельничанин розтрощив могилу військового: Йому світить до 3 років за ґратами ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 23:25 На Хмельниччині затримали ексвійськового та його спільника за "вирішення питання" з ТЦК (ФОТО) ФОТО
- 12:19У Хмельницькому затримали жінку, яка передавала ворогу дані про військові об’єкти та виготовляла вибухівку
- 13:33Що треба знати, щоб обміняти ID-картку
- 12:16У Хмельницькому СІЗО перекрили канал постачання наркотиків