Один із ВИШів Хмельниччини потрапив у ТОП-найкращих

“Місце йде за абітурієнтом”, - ВУЗи, що збільшили держзамовлення
Depo.
2 серпня 2016 09:21
ФОТО: depo.ua
Один із ВИШів Хмельниччини потрапив у ТОП-найкращих
Один із ВИШів Хмельниччини потрапив у ТОП-найкращих

За попередніми даними визначено ТОП-20 вишів, що отримали найбільшу кількість додаткових місць держзамовлення завдяки цьогорічному нововведенню “місце йде за абітурієнтом”, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт МОНу.

Більшість рекордсменів – регіональні виші. З-поміж них і єдиний представник Хмельниччини - Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, що отримав 174 додаткових місця.

Один із ВИШів Хмельниччини потрапив у ТОП-найкращих - фото 1

"Це попередні результати. Вони демонструють, що місця зосередились в сильніших університетах, а побоювання, що все держзамовлення сконцентруються тільки в Києві, були явно перебільшені. Зокрема, ми бачимо, що в ТОП-20 вишів за збільшенням місць держзамовлення, більше половини - це не київські виші. І основне, практика показала, що ця система піднімає прохідний бал і кращі абітурієнти отримують можливість навчатися в університетах", - зазначила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

Один із ВИШів Хмельниччини потрапив у ТОП-найкращих - фото 2

В цьому році 184 тисяч 778 абітурієнтів рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення на всі освітньо-кваліфікаційні рівні.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та