UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Один із гаражних коперативів Хмельницького оштрафували

Через недостовірний облік виконаної працівниками роботи і бухгалтерський облік витрат на оплату праці роботодавець заплатить майже 100 тис. грн штрафу

Один із гаражних коперативів Хмельницько…

На підставі постанови про накладення штрафу управлінням Держпраці в обласному центрі з одного із гаражних кооперативів примусово стягнуто 96 тис. грн штрафу за оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, передає Depo.Хмельницький.

"Наприкінці 2017 року під час інспекційного відвідування інспекторами праці було з’ясовано, що між головою правління кооперативу та працівником був укладений контракт на виконання охоронних робіт. Було підтверджено, що в кооперативі вівся недостовірний облік виконаної працівниками роботи і бухгалтерський облік витрат на оплату праці. Встановлений режим роботи охоронникам зовнішнім становив 24 години -  з 08:00 год. по 08:00 год. наступного дня. Чергування проходило сутки через троє, що підтверджено графіком виходу на роботу. Також в інструкції по охоронні кооперативу зазначено, що "Охорона організовується цілодобово чотирма охоронцями, по одному кожен з 20:00 по 08:00 та з 08:00 по 20:00".  Однак, в табелях обліку робочого часу було вказано, що охоронці зовнішні працювали у робочі дні по 4 години (понеділок - п’ятниця), що не відповідало дійсності," - кажуть інспектори.

Записи у книзі нарахування заробітної плати свідчать, що нарахування зарплати для працівників, а також нарахування та сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків проводилось згідно табеля робочого часу, де обліковувався робочий час по 4 год., що не відповідало відпрацьованому часу охоронником.

Як кажуть в управлінні, керуючись ст.259 Кодексу законів про працю України та на підставі абз.2 ч.2 статті 265, винесено постанову про накладення штрафу у розмірі 96 тис. грн. Правомірність дій Управління підтверджено у судовому порядку.

Як писав Depo.Хмельницький, днями перевізник з Хмельниччини за працю "нелегалів" - трьох водіїв, які не були належним чином оформлені, перевізник з Шеетівки сплатить майже 400 тисяч гривень штрафу.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook