UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Очільника Старокостянтинівського відділення "Укрпошти" засудили за хабар

Старокостянтинівський суд виніс вирок посадовцю з "Укрпошти" за одержання неправомірної вигоди

Очільника Старокостянтинівського відділе…

Штрафом у розмірі 25 тис. грн та позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на рік покарав Старокостянтинівський райсуд посадовця "Укрпошти", передає Depo.Хмельницький за інформацією Апеляційного суду області.

Вирок ухвалено щодо начальника районного відділення поштового зв’язку, обвинуваченого в одержанні неправомірної вигоди.

За вироком, у березні 2017 року обвинувачений обійняв керівну посаду в одному з районних відділень "Укрпошти" та почав вимагати у своєї попередниці гроші за нерозповсбдження компоромату на неї. Жінка  принесла гроші і поклала їх до сейфу в кабінеті керівника. Усі купюри правоохоронці перед тим обробили спеціальним апаратом.   

У суді обвинувачений своєї вини не визнав, переконуючи суд у тому, що вказані гроші - 4000 грн - це невиплачена зарплата охоронцеві, яку він вимагав у своєї попередниці погасити.

Такі дії посадовця правоохоронці кваліфікували за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України – одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах того хто надає неправомірну вигоду дії з використанням наданого їй службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

"Відповідно до п.5 примітки ст.354 КК України у статтях 354, 368, 368-3 і 368-4 цього Кодексу, під вимаганням неправомірної вигоди слід розуміти вимогу щодо надання неправомірної вигоди з погрозою вчинення дій або бездіяльності з використанням свого становища, наданих повноважень, влади, службового становища стосовно особи, яка надає неправомірну вигоду, або умисне створення умов, за яких особа вимушена надати неправомірну вигоду з метою запобігання шкідливим наслідкам щодо своїх прав і законних інтересів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook