Очільник Закарпаття звинувачує підприємства Хмельниччини в контрабанді лісу

Вагони лісу-кругляка задокументовані як "паливна деревина"
Depo.
8 червня 2016 11:09
ФОТО: depo.ua
Очільник Закарпаття звинувачує підприємства Хмельниччини в контрабанді лісу
Очільник Закарпаття звинувачує підприємства Хмельниччини в контрабанді лісу

Геннадій Москаль звинувачує Шепетівський та Славутський лісгоспи в контрабанді і просить Гройсмана втрутитися в ситуацію, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Закарпатської облдержадміністрації.

Геннадій Москаль просить прем’єр-міністра України відкликати із Закарпаття вагони з "паливною деревиною", які блокують прикордонні залізничні станції.

"На сьогодні на прикордонних залізничних станціях "Чоп" та "Батєво" в Закарпатській області накопичилося 169 залізничних вагонів із лісом, готових до відправки на експорт у країни Євросоюзу. Усі вагони завантажені кругляком, який по документації проходить як паливна деревина. Відправники лісу – державні підприємства лісового господарства з усієї України", - йдеться в повідомленні і додається цілий список держпідприємств.

Серед них і два підприємства з Хмельниччини – Славутське та Шепетівське.

"Один із отримувачів лісу, який накопичується на залізничних станціях, – фірма в Празі (Чехія), заснована громадянами Росії, котрі після запровадження санкцій Євросоюзу проти Росії взялися вивозити за кордон український ліс. Однак через Закарпаття так звані паливні дрова у вигляді кругляку за кордон не пропускаються й пропускатися не будуть", - заявляє Москаль.

Він же і направив прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману телеграму з проханням вплинути на ситуацію й дати вказівку Державному агентству лісових ресурсів України відкликати вагони з лісом із Закарпаття.

Очільник Закарпаття звинувачує підприємства Хмельниччини в контрабанді лісу - фото 1

Очільник Закарпаття звинувачує підприємства Хмельниччини в контрабанді лісу - фото 2

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та