Очільник одного з комунальних підприємств Хмельниччини платив дружині премії

Тепер його звинувачують в корупції і кличуть до суду
Depo.
6 жовтня 2016 16:27
ФОТО: depo.ua
Очільник одного з комунальних підприємств Хмельниччини платив дружині премії
Очільник одного з комунальних підприємств Хмельниччини платив дружині премії

Керівник комунального підприємства однієї з райрад області замовчав про конфлікт інтересів і вчинив корупційне правопорушення, повідомляє Depo.Хмельницький.

Тепер йому доведеться відповідати за виплачені премії у суді.

"Працівники управління захисту економіки в Хмельницькій області склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене чч.1 та 2 ст.1727 - порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів Кодексу України про адміністративні правопорушення, стосовно директора комунального підприємства однієї із райрад області," – інформують в облполіції.

Посадовець під час призначення премії своїй дружині, яка працює на посаді майстра цього ж підприємства, не повідомив голову райради про реальний конфлікт інтересів. Адміністративний протокол по цьому правопорушенню уже спрямовано на розгляд суду.

"Загалом з початку року працівники управління захисту економіки направили до суду 13 адміністративних протоколів, що стосуються правопорушень, пов’язаних з конфліктом інтересів. По 9 із них уже прийняті рішення про накладення штрафів," – кажуть правоохоронці.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт