ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Очільник міліції Хмельниччини "злетів" до генерал-майора

Микола Семенишин, який очолює правоохоронців Хмельниччини з березня цього року, отримав звання генерал-майора
Depo.
27 серпня 2015 15:16
ФОТО: depo.ua
Очільник міліції Хмельниччини "злетів" до генерал-майора
Очільник міліції Хмельниччини "злетів" до генерал-майора

Принаймні, із цим його вітають у Фейсбуці, передає Depo.Хмельницький.

Офіційно з цього приводу ніякої інформації ще немає, проте головного міліціянта краю уже почали вітати дописувачі у соцмережах.

Нагадаємо, Арсен Аваков призначив Миколу Семенишина на посаду начальника УМВС України в Хмельницькій області 17 березня 2015 року. 

Полковник міліції Микола Семенишин службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році міліціонером взводу патрульно-постової служби в місті Кам'янець-Подільський.

Очолював Кам'янець - Подільський МВ УМВС України в Хмельницькій області, був начальником курсу факультету підготовки слідчих навчально-наукового інституту підготовки слідчих і криміналістів Київського Національного університету внутрішніх справ України.

У 2010 році - начальник Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області. У 2011 році звільнений з органів внутрішніх справ в запас Збройних сил у званні підполковника. З липня 2014 року - начальник Управління УМВС України в Івано-Франківській області.

З 17 березня 2015 року - начальник УМВС України в Хмельницькій області.

Очолюючи управління МВС на Прикарпатті, Микола Семенишин відзначився тим, що особисто перевіряв роботу своїх підлеглих, зокрема щодо закриття гральних закладів. Також знаний як "співаючий" полковник.

Більше про керівників хмельницької міліції - на khm.depo.ua

Читайте також: Кому належить українська міліція: від Москаля до Ахметова