Очільник Хмельниччини нічого не завершив за сто днів на посаді

Звітуючи перед активістами, Олександр Корнійчук зізнався, що жодної справи не довів до кінця
Depo.
4 серпня 2016 17:39
ФОТО: depo.ua
Очільник Хмельниччини нічого не завершив за сто днів на посаді
Очільник Хмельниччини нічого не завершив за сто днів на посаді

Як і обіцяв губернатор, так і прийшов до громадськості розповісти, чим займався впродовж перших трьох місяців на посаді.

"Це мало часу, - розпочав Олександр Корнійчук, - 2 місяці присвячені були тому, що я сидів в кабінеті на прийомі. Фактично реально роботою я займався лише місяць. Я тільки розпочав, але нічого не завершив."

Очільник Хмельниччини нічого не завершив за сто днів на посаді - фото 1

Та й роботою, за його словами, то назвати важко, швидше – знайомство з територією. Хоча губернатор - не чужа людина в області і свого часу був народним депутатом від Хмельниччини. "Максимально об'їхав область, побував у стратегічно важливих підприємствах і державних підприємствах," – розповів очільник регіону.

Очільник Хмельниччини нічого не завершив за сто днів на посаді - фото 2

Загалом "звіт за 100 днів" тривав близько двох годин. Серед іншого Корнійчук нагадав, що було створено чимало різноманітних комісій для усунення недоліків, бо ж область в загальнодержавному рейтингу посідає 21 місце, але, кажучи про ті самі недоліки, згадав лише проблем перевезення, зарплат в конвертах і неозначені соціальні питання.

Очільник Хмельниччини нічого не завершив за сто днів на посаді - фото 3

"В мене все. Дякую. Можу дати тепер відповіді на ваші питання, хоча й розумію, що більшість з них "затаскані", - завершив "презентацію" Корнійчук.

Далі і справді пішли питання-нагадування з минулої зустрічі, що відбулася пару місяців тому. Тоді активісти ради Майдану, громадської ради при облдержадміністрації та представники інших інститутів громадянського суспільства озвучували різні проблеми і просили їх вирішити.Очільник і тепер зі всім погоджується: "Треба сортувати сміття… треба заводи будувати… треба взяти на баланс скважини…" Часом риторика трохи мінялася: "Боремося з вирубкою лісів…визначаємося з інвестором…розробляємо бренд…збираємося реорганізувати…"

Очільник Хмельниччини нічого не завершив за сто днів на посаді - фото 4

Як і на попередній зустрічі, виручали голову облдержадміністрації його заступники, які в системі влади працюють вже не один рік. Але повернемося до того, що ще згадав Корнійчук.

"В області 265 підприємців випалюють вугілля – ми підключили всі правоохоронні органи, щоб розібратися, хто з них працює незаконно. Та й з вирубкою лісів – аналогічна ситуація," – запевнив  губернатор, розповідаючи про проблему нелегальних бізнесів в регіоні.

Очільник Хмельниччини нічого не завершив за сто днів на посаді - фото 5

Досить категорично Корнійчук висловився щодо намагань депутатів облради реанімувати летовище: "Аеропорт сьогодні – це дешевий популізм, ніякий інвестор сюди не прийде."

При цьому він висловив сподівання, що туризм і добудова двох блоків ХАЕС зможуть поповнити місцеві бюджети. Навіть цифру озвучив, яку можна отримати з "атомки" – 6 мільярдів доларів. І вже зовсім класичним гаслом нагадав: "Аграрний бізнес – основний локомотив економіки держави."

Питання про звільнення керівників колишнього режиму, за словами присутніх – тих, хто підлягає люстрації, здається, вивело очільника краю з рівноваги. "Ми плануємо реорганізувати структуру ОДА, але не знаю коли. Нових людей призначити не можу - нема закону щодо конкурсних комісій", – обурився Корнійчук на повторно задане питання. І пообіцяв: "В мене зв'язані руки, щоб звільнити. Прийде час і звільню всіх!"

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький