Очільник Хмельниччини нічого не завершив за сто днів на посаді

Звітуючи перед активістами, Олександр Корнійчук зізнався, що жодної справи не довів до кінця
Очільник Хмельниччини нічого не завершив за сто днів на посаді
Очільник Хмельниччини нічого не завершив за сто днів на посаді

Як і обіцяв губернатор, так і прийшов до громадськості розповісти, чим займався впродовж перших трьох місяців на посаді.

"Це мало часу, - розпочав Олександр Корнійчук, - 2 місяці присвячені були тому, що я сидів в кабінеті на прийомі. Фактично реально роботою я займався лише місяць. Я тільки розпочав, але нічого не завершив."

Очільник Хмельниччини нічого не завершив за сто днів на посаді - фото 1

Та й роботою, за його словами, то назвати важко, швидше – знайомство з територією. Хоча губернатор - не чужа людина в області і свого часу був народним депутатом від Хмельниччини. "Максимально об'їхав область, побував у стратегічно важливих підприємствах і державних підприємствах," – розповів очільник регіону.

Очільник Хмельниччини нічого не завершив за сто днів на посаді - фото 2

Загалом "звіт за 100 днів" тривав близько двох годин. Серед іншого Корнійчук нагадав, що було створено чимало різноманітних комісій для усунення недоліків, бо ж область в загальнодержавному рейтингу посідає 21 місце, але, кажучи про ті самі недоліки, згадав лише проблем перевезення, зарплат в конвертах і неозначені соціальні питання.

Очільник Хмельниччини нічого не завершив за сто днів на посаді - фото 3

"В мене все. Дякую. Можу дати тепер відповіді на ваші питання, хоча й розумію, що більшість з них "затаскані", - завершив "презентацію" Корнійчук.

Далі і справді пішли питання-нагадування з минулої зустрічі, що відбулася пару місяців тому. Тоді активісти ради Майдану, громадської ради при облдержадміністрації та представники інших інститутів громадянського суспільства озвучували різні проблеми і просили їх вирішити.Очільник і тепер зі всім погоджується: "Треба сортувати сміття… треба заводи будувати… треба взяти на баланс скважини…" Часом риторика трохи мінялася: "Боремося з вирубкою лісів…визначаємося з інвестором…розробляємо бренд…збираємося реорганізувати…"

Очільник Хмельниччини нічого не завершив за сто днів на посаді - фото 4

Як і на попередній зустрічі, виручали голову облдержадміністрації його заступники, які в системі влади працюють вже не один рік. Але повернемося до того, що ще згадав Корнійчук.

"В області 265 підприємців випалюють вугілля – ми підключили всі правоохоронні органи, щоб розібратися, хто з них працює незаконно. Та й з вирубкою лісів – аналогічна ситуація," – запевнив  губернатор, розповідаючи про проблему нелегальних бізнесів в регіоні.

Очільник Хмельниччини нічого не завершив за сто днів на посаді - фото 5

Досить категорично Корнійчук висловився щодо намагань депутатів облради реанімувати летовище: "Аеропорт сьогодні – це дешевий популізм, ніякий інвестор сюди не прийде."

При цьому він висловив сподівання, що туризм і добудова двох блоків ХАЕС зможуть поповнити місцеві бюджети. Навіть цифру озвучив, яку можна отримати з "атомки" – 6 мільярдів доларів. І вже зовсім класичним гаслом нагадав: "Аграрний бізнес – основний локомотив економіки держави."

Питання про звільнення керівників колишнього режиму, за словами присутніх – тих, хто підлягає люстрації, здається, вивело очільника краю з рівноваги. "Ми плануємо реорганізувати структуру ОДА, але не знаю коли. Нових людей призначити не можу - нема закону щодо конкурсних комісій", – обурився Корнійчук на повторно задане питання. І пообіцяв: "В мене зв'язані руки, щоб звільнити. Прийде час і звільню всіх!"

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький