UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Очільник Хмельниччини "втрачає кадри", хоч і тримається в рейтингу керівників регіонів

Хмельницька область має не надто гарні показники припливу іноземних інвестицій, але невпинно нарощує експорт і майже справно виплачує зарплату

"ДС" підсумувала розвиток регіонів за три квартали минулого року та склала рейтинг очільників областей, з'ясувавши хто і що не робить для виходу з кризи, передає Depo.Хмельницький.

Згідно досліджень, Хмельницька область посіла останнє місце за припливом прямих іноземних інвестицій на душу населення (тільки $ 0,36 на одного жителя) і виявилася четвертою знизу за обсягом експорту товарів і послуг на душу населення.

Але все ж ситуація починає виправлятися, принаймні, в експорті: за темпами його зростання область посіла перше місце серед усіх регіонів, показавши приріст на 55,3% в порівнянні з січнем-вереснем 2016 року, тоді як в середньому по Україні експорт виріс на 18,5%. Товарні поставки в країни ЄС з Хмельниччини збільшилися на 42,7%, також помітно зріс експорт товарів до Білорусі, Індії, Молдову, Туреччину, Грузію, Іран, Єгипет, США, Ізраїль, ПАР.

До досягнень очільника краю Олександра Корнійчука (-0,5 балів) можна віднести те, що область увійшла в четвірку регіонів з найнижчою заборгованістю по зарплаті на одного працівника і найнижчою часткою працівників, які отримують зарплату не вище мінімальної.

Також Хмельниччина в п'ятірці кращих за темпами зростання реальної зарплати. Але при цьому область допустила найбільше серед усіх мирних регіонів скорочення чисельності штатних працівників - на 3,8%.

Нагадаємо, минулий "зріз" посадив Корнійчука на 11 місце серед губернаторів, яке він продовжує утримувати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook