Очільник Хмельниччини має "мертві душі" з землею та самозахвачені об'єкти

На покійну родичку Олександра Корнійчука оформили чималеньку земельну ділянку
Depo.
18 липня 2016 10:03
ФОТО: depo.ua
Очільник Хмельниччини має "мертві душі" з землею та самозахвачені об
Очільник Хмельниччини має "мертві душі" з землею та самозахвачені об'єкти

Родина голови Хмельницької ОДА Олександра Корнійчука оформила та отримала земельну ділянку на “мертву душу”, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт “Старокостянтинів небайдужий”.  

За словами депутата міськради і голови земельної комісії Степана Полупана: "Корнійчук Антоніна Федорівна, згідно з рішенням сесії міської ради від 28.11.2014 року, отримала на вулиці Софійській в Старокостянтинові 924 м.кв. землі. В той же час, згідно інформації наданої Комбінатом комунальних підприємств, Антоніна Федорівна Корнійчук померла 08 червня 2013 року і похована на міському кладовищі."

Очільник Хмельниччини має

Очільник Хмельниччини має

Не відкидають причетності до цього "казусу" членів родини Корнійчуків, нагадаємо, в 2014 році, пані Оксана Корнійчук була депутатом Старокостянтинівської міської ради, а її чоловіка Олександра Корнійчука в квітні 2016-го Президент України призначив головою Хмельницької обласної державної адміністрації.

Тим більше, що матір голови Хмельницької ОДА Людмила Корнійчук, матір в 2014 році була депутатом Старокостянтинівської міської ради і членом земельної комісії, яка розглядає питання виділення земельних ділянок.

Крім того, Степан Полупан звернув увагу, що безкарність у таких випадках призводить до повторних порушень, про що, за його словами, свідчить самозахват землі під літній майданчик біля піцерії “Мандарин”, яка теж належить родині Корнійчуків.

За час форуму, де прозвучали серйозні звинувачення в адресу голови ОДА, порушувалися й інші проблемні питання міста. Говорилося про самозахват земель, про прийняття генерального плану, про ринок “Анастасія”, про збереження історичного ареалу Старокостянтинова, про питання житлового будівництва та інше.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та