UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Обов'язково збудеться: Як у новорічну ніч загадувати бажання

Традиційно всі люди під передзвін годиника загадують бажання на прийдешній рік, сподіваючись, що він обов'язково стане кращим, аніж попередній

Обов'язково збудеться: Як у новорічну ні…

Новорічна ніч - це час, наповнений дивом, коли навіть затяті скептики починають вірити в чудеса і прояви добрих сил. Але потрібно вміти скеровувати свої думки так, аби бажане стало дійсним. Як правильно загадувати бажання на Новий 2021 рік, щоб воно здійснилося, Depo.Хмельницький зібрав варіанти на цю тему.

Лист у конверті

Для реалізації задуманого знадобиться червоний конверт - цей колір наче як привертає до себе увагу добрих сил. У конверт потрібно помістити лист, в якому викладені цілі, досягнення яких є важливим в Новому році. Написати листа потрібно у відокремленому місці незадовго до настання 12 годин ночі. Записка повинна бути написана з максимальною відвертістю. Потім лист слід помістити в конверт, який потрібно запечатати. Конверт - у кишеню, а о півночі треба взяти його в руку і в подробицях уявити все, про що написано в листі. Після новорічної ночі конверт треба покласти в затишне місце, щоб відкрити перед настанням чергового року і переконатися, що побажання були почуті і втілені в життя.

"Якщо сніжинка не розтане"

фото: pixabay

Даний метод припускає, що зустріч Нового року відбувається під відкритим небом, або хоча б є можливість ненадовго вийти з квартири опівночі. Звичайно, потрібно, щоб погода була сніжною і безвітряною, а з неба сипалися прекрасні сніжинки. Вийшовши на вулицю, треба зловити одну, підставивиши руку. Якщо крижане мереживо не розтане, поки промовляється бажання, воно обов'язково стане реальністю в новому році.

Баночка з бажаннями

Даний метод просто необхідний тим, хто має безліч різноманітних побажань. Для цього знадобиться невеличка баночка, а також аркуші паперу, конфеті, цукерки, ялинові гілочки, шматочки мішури або інші новорічні прикраси, які можуть поміститися в обрану ємність. Ввечері 31 грудня треба написати бажання на папері, закрутити його в рулончики і помістити в баночку, присипавши хвоєю, блискітками, мішурою і іншим декором. Баночку можна і потрібно задекорувати, потім - повісити її на ялинку і зняти тільки після опівночі. Після цього чарівна ємність, як і в попередньому способі, переміщається в затишну схованку до наступного року, перед яким її потрібно відкрити, вийняти папірці і переконатися, що багато чого із задуманого збулося.

Класична записка в шампанському

Мабуть, даний метод найбільш популярний. Хто не писав найзаповітніше бажання на шматочку серветки, щоб з настанням півночі спалити його, розмішати попіл в келиху і випити? Метод перевірений не одним поколінням, тож можна сміливо застосувати його, аби сприяти втіленню всіляких бажань. Нюанс полягає в тому, що всі дії потрібно виконувати з максимальною швидкістю.

Папір, на якому написане бажання, потрібно охайно скласти вчетверо. По-друге, під бій курантів підпалювати його не запальничкою, а від полум’я свічки, після чого кинути в келих шампанського. Коли годинник проб’є рівно 12, треба випити одразу.

Озвучити бажання в кватирку

Достукатися до сил Всесвіту можна, проговоривши бажання вголос. У перші хвилини, навіть секунди нового року, треба підійти до відкритої кватирки або вийти на балкон, а потім промовити свої найзаповітніші побажання, вклавши в голос всю силу переконання - новорічна энергетика посприяє швидкому втіленню задуманого в реальність.

Хіт-парад бажань

Також можна робити хіт-парад бажань: виписати їх від найважливішого до найменш пріоритетного, обрати кілька найбільш вагомих та пропрацювати їх. Не формулюйте бажання у майбутньому часі, думайте про теперішній. Думайте про ваші мрії так, наче вони уже здійснилися і стали частинкою реальності. Бажання обов’язково має бути сформульоване без часток "не" або "ні". Краще, якщо для кожного свого бажання ви вкажете яку-небудь конкретну дату, коли це бажання повинно здійснитися. Візуалізуйте результати – уявляйте, як бажання здійснюється.

Ну і, звичайно ж, найголовніше правило для здійснення мрій – це віра в те, що вони обов’язково збудуться. Загадувати потрібно від щирого серця. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"