ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Обіцянки хмельницьких забудовників є казочками з цікавої книжки

Дитячого майданчика мешканці багатоповерхівки чекають вже 8 років
Depo.
7 жовтня 2015 18:49
ФОТО: depo.ua
Обіцянки хмельницьких забудовників є казочками з цікавої книжки
Обіцянки хмельницьких забудовників є казочками з цікавої книжки

Мешканці багатоповерхівки, що на Рибалка 7/1 взялися боронити свій двір від зведення у ньому гаражів, повідомляє Depo.Хмельницький, із посиланням на Подільську інтернет-газету.

Кажуть, забудовник обіцяв їм гарну територію для відпочинку малечі. Обіцяного чекають не те що три, всі вісім років. А віз і нині там. Далі ще гірше, роботи наче закипіли, але замість каруселей будівельники взялися встановлювати гаражі.
Більшість людей, які купили квартири у цьому будинку, обрали його через обіцянку забудовників про великий та озеленений дитячий майданчик.

Більше року тому на цій території хотіли збудувати ще одну багатоповерхівку. Власники квартир подали до суду на акціонерне товариство, а забудову так і не розпочали. Тепер тут хочуть звести гаражний масив.

Мешканці будинку кажуть, що не можна ставити на одні ваги інтереси 17 власників автомобілів, які захотіли нові гаражі та життя маленьких дітей, які гратимуться поблизу проїжджої частини.

Представники фірми забудовників стверджують, що саме ця ділянка є їх власністю, демонструють всі необхідні документи.

Мешканці будинку зібрали підписи і, діючи за вже перевіреною схемою, подали до суду. До заяви додали й протокол від служби екології. В ньому зазначено, що забудова відбувається з порушеннями, адже загорожі немає, а на місці купи сміття. З ним також проблеми. Адже тепер у дворі будинків, більше ніж на 2 сотні квартир, відведеного для сміттєвих контейнерів місця, не буде.

І одні, й інші готові судитися, аби захистити свої інтереси. Забудовники переконують у правомірності своїх дій, адже дозвільні документи і плани будівництва у них на руках. А мешканці вимагають виконання обіцянки про повноцінний дитячий майданчик. Тож на чий бік схиляться терези Феміди, вирішуватиме суд.

Про війни інтересів читайте на khm.depo.ua.