ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Об'їзну дорогу в Дунаївцях продовжують будувати

Роботи тривають поблизу Заставлі, на які витратять майже 21 мільйон гривень

Depo.
13 вересня 2017 15:46
ФОТО: depo.ua

На ділянці автомобільної дороги державного значення Т-20-80 (Товсте-Дунаївці-Могилів-Подільський) біля села Заставля Дунаєвецького району тривають будівельні роботи, повідомляє Depo.Хмельницький.

За інформацією САД області, підрядні підприємства ПАТ "Хмельницьке ШБУ-56" виконали роботи по влаштуванню земляного полотна, нижніх шарів основи дорожнього одягу із щебеневих сумішей, основи, укріпленої цементом та нижнього шару покриття із пористої асфальтобетонної суміші, поверх якого укладатиметься щебенево-мастиковий асфальтобетон.

Наразі, виконуються роботи із укріплення узбіч щебеневими сумішами, нарізання кюветів, відсипання та планування грунту на відкоси для подальшого укріплення їх посівом трав.

Вартість зазначених будівельних робіт становить 20,7 млн. грн.

"Участь області в митному експерименті, коли частина коштів від перевиконання плану митних зборів направляється на будівництво та ремонт доріг, з'явилась можливість відновити будівельні роботи та завершити ІІ чергу цього об'єкту, протяжністю 1,9 км. Будівництво І черги завершили ще у 2008 році, але через брак коштів роботи були призупинені," - кажуть дорожники.

Добудова цієї ділянки автошляху частково розвантажить рух у Дунаївцях, адже транзитний транспорт в обхід міста матиме змогу виїжджати на автомобільну дорогу Гуків-Дунаївці-Могилів-Подільський.

Нагадаємо, за, так званні, митні кошти цьогоріч планується привести до ладу майже 55 км доріг області, в тому числі й будівництво об'їзної в Дунаївцях.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері