Нульову смертність вивчали у Хмельницькому

У Хмельницькій міській раді відбувся круглий стіл на тему: "Безпека руху у Хмельницькому: простір для спільних дій"
Depo.
3 листопада 2016 22:27
ФОТО: depo.ua
Нульову смертність вивчали у Хмельницькому
Нульову смертність вивчали у Хмельницькому

Представники влади, поліцейські та члени дотичних до цієї проблеми громадських організацій обговорювали можливі шляхи зниження аварійності на дорогах обласного центру, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланняс на прес-службу поліції Хмельниччини.

Нульову смертність вивчали у Хмельницькому - фото 1

За словами патрульних Хмельницького, з початку року на автошляхах міста зафіксовано близько 1,5 тисячі аварій, винними у яких є як водії, так і пішоходи, а підвищення штрафів суттєво не вплинуло на зменшення кількості порушників, які керують транспортом у нетверезому стані.

На круглий стіл запросили співзасновників громадської організації "VisionZero" з Івано-Франківська Віктора Загребу та Андрія Комана.

Нульову смертність вивчали у Хмельницькому - фото 2

Представники ГО "Vision Zero" розповіли, що програму нульової смертності на дорогах підтримує ціла низка міст Європи та Америки. І це дає значні результати.

За словами активістів, потрібно зробити три речі. По-перше, брати відповідальність на себе. Тому що у нас аварії сприймаються як невідворотнє стихійне лихо, а за дослідженнями вчених, 95 % ДТП можна запобігти. По-друге, працювати з даними: за допомогою технічних пристроїв відслідковувати швидкість на дорогах, проводити моніторинг, чи використовують водії паски безпеки тощо. І по-третє, працювати з інфраструктурою міста.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та