Нову зброю презентували спецпідрозділам на Хмельниччині

Сучасні гвинтівки можна було не лише побачити, а й випробувати
Depo.
30 серпня 2016 08:16
ФОТО: depo.ua
Нову зброю презентували спецпідрозділам на Хмельниччині
Нову зброю презентували спецпідрозділам на Хмельниччині

Українське підприємство "Зброяр" презентувала гвинтівки власного виробництва представникам силових структур на Хмельниччині, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на пост підприємства в Нову зброю презентували спецпідрозділам на Хмельниччині - фото 1.

Нову зброю презентували спецпідрозділам на Хмельниччині - фото 2

Знайомилися з новою зброєю представники Сил спеціального призначення, Служби Безпеки України, Нацполіції, Національної гвардії та Національної академії Держприкордонслужби.

Нову зброю презентували спецпідрозділам на Хмельниччині - фото 3

"Зважаючи на те, що у Хмельницькому базується низка підрозділів "силового блоку", дефіциту уваги на цій презентації ми не очікували. Незважаючи на відпускний сезон і службову зайнятість велика кількість профільних фахівців прийшли подивитися, потримати, послухати й постріляти з різних ЗБРОЯРів," - йдеться в дописі.

Нову зброю презентували спецпідрозділам на Хмельниччині - фото 4

Презентація викликала жвавий інтерес ще на етапі організації  - не кожен день можна з першоджерел дізнатися про існуючі та перспективні вітчизняні зразки зброї, задати питання, отримати кваліфіковані відповіді, а тим більше ще й випробувати зброю.

Нову зброю презентували спецпідрозділам на Хмельниччині - фото 5

Презентація тривала цілий день, впродовж якого обговорювались тактико-технічні характеристики гвинтівок ЗБРОЯР Z-15, в усіх її модифікаціях і калібрах. Окрема доповідь була щодо конструкції та особливостей виконання високоточних гвинтівок Z-10 і Z-008. Також були продемонстровані збройові аксесуари й саундмодератори виробництва ЗБРОЯР.

Нову зброю презентували спецпідрозділам на Хмельниччині - фото 6

Теоретичне та практичне ознайомлення зі зразками озброєння стало ще одним приводом для обміну досвідом та спілкування професіоналів й беззаперечно залишило позитивні емоції в учасників. З нашого боку, як вітчизняного виробника зброї, отримано дуже корисну інформацію від найбільш досвідчених користувачів зброї, побажання яких ми втілюватимо у подальшій роботі, у тому числі й у інтересах держави.

Нову зброю презентували спецпідрозділам на Хмельниччині - фото 7

Потому присутні випробовували зброю на полігоні.

Нову зброю презентували спецпідрозділам на Хмельниччині - фото 8

Нову зброю презентували спецпідрозділам на Хмельниччині - фото 9

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та