Нову амбулаторію урочисто відкрили у Лісових Гринівцях
Амбулаторія, що обслуговуватиме чотири тисячі населення шести сіл, завпрацювала у Лісових Гринівцях
- Хмельницький
-
19 жовтня 2019 10:33

У Лісових Гринівцях, що в Хмельницькому районі, відкрили четверту із 27 амбулаторій, будівництво котрих розпочалося торік на Хмельниччині, передає Depo.Хмельницький.
Про це інформує прес-служба ОДА.
Амбулаторія буде обслуговувати близько 4000 населення шести навколишніх сіл. Працювати в закладі буде двоє лікарів. Одна лікарка тут уже є, а її колега має з'явитися уже в листопаді.
Медзаклад обладнаний усім необхідним відповідно до табелю оснащення, затвердженого МОЗ, підведено усі комунікації, в тому числі й високошвидкісний інтернет-зв'язок для забезпечення роботи з центральним компонентом електронної системи здоров'я e-Health, медичною інформаційною системою, а також телемедичного обладнання, яке вже невдовзі буде встановлене в закладі.
На прохання жителів з ініціативи ЦПМСД одне з приміщень амбулаторії відвели під денний стаціонар. Поки що тут встановлено два ліжка, де пацієнти зможуть отримати кваліфіковану допомогу медиків, наприклад, ліки у вигляді крапельниці.
Є тут і службовий автомобіль, завдяки якому лікар зможе виїжджати до тих пацієнтів, що не зможуть самі прийти на прийом, а також до мешканців віддалених сіл. Окрім того, як і в інших амбулаторіях, тут передбачене житло для лікарів.
Головним розпорядником коштів виступило ДП "Обласна служба єдиного замовника", підрядник - ТОВ "Ізяславтрансбуд". Всього на будівництво та обладнання амбулаторії витрачено 8,3 млн грн, основна частина яких виділена з державного бюджету, а ще 10% - з бюджету Лісогринівецької ОТГ.
Нагадаємо, днями нова амбулаторія запрацювала у Білогірському районі.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 13:15Стало відомо про одного загиблого через нічний удар по Хмельниччині
- 12:56У Хмельницькому затримали чоловіка, що розгулював містом із бойовою гранатою
- 12:12На Хмельниччині під час потужної грози блискавка уразила будинок молитви (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 08:40Вночі ворог атакував Хмельниччину: Що відомо
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 18:18 Особливості отримання виготовленого закордонного паспорта дитини: деталі
- 11:28В Хмельницькому затримали тернополянина, що організував бізнес на ухилянтах ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 12:26На Хмельниччині змінюють порядок оголошення повітряних тривог
- 09:41ППО знешкодила вночі 117 з 157 дронів, запущених по Україні
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 13:17Стріляв у сусіда: У Хмельницькому затримали молодика, що поранив чоловіка
- 11:08Майже пів сотні дронів збили сьогодні над Хмельниччиною, - ОВА
- 10:39 Цієї ночі Хмельниччина була в епіцентрі ворожих повітряних атак
- 12:08Хмельничанин, бажаючи похизуватися перед подругою, підірвав гранату у квартирі
- 19:45На Хмельниччині в готелі вибухнула граната: Що відомо
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 12:56Посадовець прокуратури Хмельниччини не задекларував мільйони, - ДБР