ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Новоушицькі управлінці "профукали" майже мільйон неефективними рішеннями

Аудитом установлено неефективні управлінські дії та порушення законодавства Новоушицького селищного бюджету на Хмельниччині 

Depo.
17 травня 2018 11:37
ФОТО: depo.ua

Про це інформує прес-служба управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, передає Depo.Хмельницький.

Фахівці провели державний фінансовий аудит виконання бюджету Новоушицької селищної ради (об'єднаної територіальної громади) за 2016-2017 роки, під час якого встановлено факти неефективних управлінських дій та рішень, що призвели до упущених вигод за суму близько 730 тис. грн, а також порушення законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 242 тис. грн.

Зокрема, аудиторами встановлено, що невикористання всіх реальних можливостей щодо передачі в оренду вільних земель громади, придатних для цієї мети, призвело до неотримання доходів місцевого бюджету на суму 353 тис. гривень.

Крім того, застосування занижених ставок орендної плати за землю призвело до втрат бюджету на суму 56 тис. грн.

Невжиття посадовими особами Новоушицької селищної ради своєчасних заходів щодо передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл та селища Новоушицького району в комунальну власність Новоушицької селищної об'єднаної територіальної громади призвело до втрати можливості отримати додаткові доходи від оренди майна на суму 320 тисяч гривень.

Також аудитори встановили, що всупереч чинному законодавству з трьома суб'єктами господарювання, що здійснили будівництво, не укладено договори про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища та, як наслідок, селищним бюджетом протягом 2016-2017 років недоотримано доходів щонайменше на 199 тис. гривень.

Придбання послуг з прибирання та підмітання вулиць загальною вартістю 1,6 млн грн здійснювала селищна рада без застосування процедур закупівель, передбачених законодавством.

За результатами проведеного державного фінансового аудиту надано 13 пропозицій, реалізація яких сприятиме забезпеченню дотримання вимог бюджетного законодавства, уникненню необґрунтованих витрат, використання комунального майна тощо.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook