ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Новий вид мистецтва - цифровий живопис - опановують хмельничани

Майстер-клас із цифрового живопису відбувся днями у Хмельницькому обласному художньому музеї
Depo.
7 липня 2015 17:58
ФОТО: depo.ua
Новий вид мистецтва - цифровий живопис - опановують хмельничани
Новий вид мистецтва - цифровий живопис - опановують хмельничани

Хмельничани мали можливість відвідати надзвичайно цікавий у своїй новизні майстер-клас із цифрового живопису. Про це повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-центр Хмельницького обласного художнього музею.

Секретами і техніками такого відображення поділився художник Сергій Ступарик.
Цифровий живопис - новий вид мистецтва, в якому традиційні техніки живопису імітуються за допомогою комп'ютера, графічного планшету, стилуса та програмного забезпечення.

Цифровий живопис відрізняється від інших форм цифрового мистецтва тим, що в ньому техніки живопису використовуються художником безпосередньо в спеціальних комп'ютерних програмах.

Всі програми для цифрового живопису намагаються імітувати використання фізичних інстументів через різноманітні пензлі (brushes) і фарбові ефекти (paint effects).

В багатьох таких програмах стилізовані пензлі відтворюють у цифровому форматі техніки традиційного живопису - олію, акрил, пастель, вугілля, перо та навіть аерографію.

У більшості програм цифрового живопису користувачі можуть створювати свої власні стилі пензлів, використовуючи поєднання текстури і форми.

Ця можливість дуже важлива для подолання розбіжностей між традиційним та цифровим живописом.

Більше про художників та мистецтво на Хмельниччині читайте на khm.depo.ua