Нові безпілотники пройдуть випробування в ЗСУ

Авіаційні комплекси серії "Sparrow" вже пройшли виробничі дослідні випробування
Depo.
13 жовтня 2016 16:07
ФОТО: depo.ua
Нові безпілотники пройдуть випробування в ЗСУ
Нові безпілотники пройдуть випробування в ЗСУ

Безпілотник "Sparrow" готовий до випробувань в армії, а призначення його – тактична розвідка різної дальності дії, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Концерну "Укроборонпром".

"Безпілотні авіаційні комплекси серії "Sparrow" вже пройшли відомчі випробування. Сподіваємося, що незабаром ці БПЛА надійдуть на дослідну експлуатацію у ЗСУ," - каже директор ДП "СпецТехноЕкспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", Павло Барбул.

"Sparrow", що перекладається як горобець, призначений для проведення тактичної розвідки ближньої та середньої дальності. Швидкість розгортання, простота і надійність в експлуатації, стійкість до механічних та температурних впливів, а також повна захищеність від вологи робить його незамінним помічниками для тактичних розвідувальних груп.

Нові безпілотники пройдуть випробування в ЗСУ - фото 1

"Більше того, завдяки малим розмірам і спеціальним матеріалам, ці БПЛА можуть проводити візуальну розвідку, залишаючись при цьому непоміченим як візуально, так і для радарів," – інформують в Концерні.

БПЛА цієї серії передають не тільки повну картинку з досліджуваної території в он-лайн режимі, а й визначають вид техніки противника та їх координати, передаючи цю інформацію на пульт управління в онлайн режимі.

 

Читайте також: Туреччина допоможе Україні випускати пасивну радіолокаційну станцію