Нове житло отримають АТОвці з Тернопільщини

Уряд виділив Тернопільській області з державного бюджету 10 млн грн

Уряд виділив області з державного бюджету 10 млн грн на придбання житла, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби ОДА.

Заступник голови облдержадміністрації Світлана Беспоповцева уточнила, що ці кошти призначені на виплату грошової компенсації за житло внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, сім’ям учасників бойових дій на території інших держав і осіб з інвалідністю I−II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, сім’ям осіб, які загинули (пропали безвісті) померли та особам зінвалідністю I−II групи, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та особам з інвалідністю, які брали участь у Революції Гідності.

Днями в ОДА відбулось засідання робочої групи з розподілу отриманої із державного бюджету субвенції. Прийнято рішення виплатити компенсації за придбане житло 9 сім’ям: учаснику Революції Гідності який постраждав на Майдані; сім’ї учасника бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб, сім’ї загиблого військовослужбовця.

Також кошти отримають чотири сім’ї учасників бойових дій з інвалідністю (воїни-"афганці") та дві сім’ї бійців, які отримали інвалідність в АТО.

У Тернопільській обласній державній адміністрацій повідомили, що упродовж 2018 року в області виплачено 22,227 млн. гривень компенсації на придбання житла 27 сім’ям (9 - з числа учасників антитерористичної операції, 6 сім’ям загиблих військовослужбовців, 11 сім’ям осіб з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших державта 1 особі- учаснику бойових дій в АТОз числа внутрішньо переміщених осіб).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький