ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нове залізничне сполучення мають намір створити депутати Кам`янеччини

Головний аргумент Кам`янець - Подільських депутатів - безперебійне залізничне сполучення між туристичними містами України
Depo.
14 липня 2015 18:45
ФОТО: depo.ua
Нове залізничне сполучення мають намір створити депутати Кам`янеччини
Нове залізничне сполучення мають намір створити депутати Кам`янеччини

На думку депутатів Кам`янця -Подільського, варто створити маршрут Львів-Івано-Франківськ-Чернівці-Кам'янець-Подільський-Вінниця-Дніпропетровськ-Харків повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-службу Камянець-Подільської міської ради.

"Створення такого маршруту забезпечить безперебійне залізничне сполучення між туристичними містами України, безпечний та комфортний проїзд іноземців та інших гостей нашого міста з метою культурного, економічного та інвестиційного обміну між туристичними містами", - наголошують депутати у зверненні.

А для покращення транспортного сполучення між західними та південними областями країни просять відновити залізничний маршрут Кам'янець-Подільський-Одеса.

Тому,під час пленарного засідання депутати направили звернення Голові Верховної Ради та Прем'єр-Міністру України з проханням посприяти у створенні нового залізничного сполучення з містом.

Якщо ж звернення не дасть ніяких результатів, то депутати ініціюватимуть збір підписів громадян на підтримку нового сполучення.

Більше новин про депутатські ініціативи читайте на Хмельницький.depo.ua