ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Нобелівську премію можуть дати поетесі з Тернопільщини

На премію теребовлянка претендує вже вдруге
Depo.
14 березня 2016 15:53
ФОТО: depo.ua
Нобелівську премію можуть дати поетесі з Тернопільщини
Нобелівську премію можуть дати поетесі з Тернопільщини

Серед кандидатів на здобуття Нобелівської премії з літератури 2016 року є і тернопільська поетеса (родом з Теребовлі)  .Цього разу за перемогу боротиметься книга "Зимові канікули" (видавництво "Джура"), повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Українську літературну газету.

Наталя Пасічник народилася 1984 року у Теребовлі Тернопільської області. Вона — автор поетичних збірок "Елегія печалі" (2002), "Портрети доби Ренесансу" (2006), "Гра в три руки" (2009), "Пастух бджіл" (2012), "Зимові канікули" (2014), а також повісті для дітей "Терезка з Медової Печери" (2014). Нагороджена багатьма літературними преміями. Член Національної спілки письменників України. Кандидат філологічних наук.

На літературну премію також претендує львівський поет Роман Скиба за двотомне зібрання творів "Телефонний Будда".

Премія з літератури є однією з п’яти, заповіданих в кінці XIX століття шведським промисловцем і винахідником Альфредом Нобелем.

Церемонія нагородження проходить за традицією в Стокгольмі в день смерті засновника Нобелівських премій. Сума кожної з Нобелівських премій цього року становить 8 млн шведських крон ($953 тис.). 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький