ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Німці рятуватимуть хмельницьких собак

Про це сьогодні домовлялася в мерії делегація з Німеччини
Depo.
17 березня 2016 15:50
ФОТО: depo.ua
Німці рятуватимуть хмельницьких собак
Німці рятуватимуть хмельницьких собак

Іноземці обговорили з міськими чиновниками проблему безпритульних тварин в обласному центрі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на пост міськради в ФБ.

Гостями міста були голова Мiжнародної Асоцiацiї захисту тварин Нundеhilfе-Ukrаinе Ута Людвiг та заступник голови Мiжнародної Асоцiацiї захисту тварин Нundеhilfе-Ukrаinе Норберт де Йонг. А ще - голова громадської організації захисту тварин “Врятуй життя” Олена Голубнича.

Говорили про налагодження співпраці у сфері захисту тварин та організації роботи притулку.

Олена Голубнича розповіла про те, що німці надають допомогу на утримання та лікування собак ще зі створення у 2007 році притулку “Добро”. За цей час вони забрали на проживання до німецьких родин понад тисячу безпритульних тварин, серед яких багато собак-інвалідів, які не мають шансу на виживання в Україні. Крім цього, близько десяти безпритульних собак в тиждень прилаштовуються громадською організацією в хмельницькі родини. Однак притулку, який діє у місті і розрахований на 100 собак, не вистачає.

"Міська рада планує створити новий притулок, розрахований на утримання орієнтовно чотирьохсот собак, - зазначив міський голова, - у нежитловому масиві, забезпечити його комунікаціями та огорожею."

Він висловив сподівання, що Мiжнародна Асоцiацiя захисту тварин Нundеhilfе-Ukrаinе надасть фінансову допомогу на лікування собак та вольєри.

Тепер місто має розробити кошторисну документацію, яку згодом розглянуть представники Мiжнародної Асоцiацiї захисту тварин Нundеhilfе-Ukrаinе. Відтак і визначаться з розмірами допомоги.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та