Німці на Хмельниччині удосконалюють митне законодавство

Експерти з Німеччини і місцеві фахівці працюють в контекстні реформування української митної системи та її адаптації до законодавства ЄС
Depo.
3 червня 2016 08:42
ФОТО: depo.ua
Німці на Хмельниччині удосконалюють митне законодавство
Німці на Хмельниччині удосконалюють митне законодавство

Актуалізацію можливостей української митниці підсилюватимуть використанням ресурсів Всесвітньої митної організації. Наразі відбулася робоча зустріч з німецькими експертами, повідомляє Depo.Хмельницький.

У Хмельницькому в Департаменті спеціалізованої підготовки та митного забезпечення ДФС на зустрічі членів громадської ради з представниками Митної служби Німеччини – професором з митного права, радником Голови Державної фіскальної служби України Лотарем Геллертом та представником Посольства ФРН Ральфом Малхіним розглянули перші кроки.

Обговорили напрями співпраці у контекстні реформування української митної системи та її адаптації до законодавства ЄС. Німецькі фахівці ознайомилися й з інформаційно-електронними ресурсами, перспективними технологіями 3-Д моделювання та стимуляції практичних ситуацій, роботою кінологічних команд.

Акцентували й питання спрощення українського митного законодавства, його наближення до норм Євросоюзу в зв‘язку із запровадженням з травня поточного року нового Митного кодексу ЄС.

Представники митної служби Німеччини запросили місцевих фахівців до себе для обміну досвідом та консультацій щодо вдосконалення системи роботи.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та