"Нічне місто" у Хмельницькому: Стартувала акція поліцейських

Розпочалась операція "Нічне місто" і вже одразу дала перші результати

6 грудня на території області розпочався комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою "Нічне місто", метою яких є протидія злочинам, пов'язаним з торгівлею людьми та загалом покращення криміногенної ситуації на території області, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією СК ГУНП області.

Сьогодні під час нічного відпрацювання обласного центру працівники відділу по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Хмельницькій області спільно з колегами із Управління Державної міграційної служби виявили нелегального мігранта з Вірменії.

27-річний чоловік близько 2 років тому приїхав до України, прострочив усі терміни перебування і навіть не намагався оформити будь-яких документів для легалізації свого перебування тут.

На нелегала склали адміністративний протокол за ч.1 ст.203 - порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України Кодексу України про адміністративні правопорушення та зобов'язали його покинути межі України. А його співмешканці доведеться відповідати за ст.205 КУпАП - невжиття громадянами, які запросили в Україну іноземців і осіб без громадянства в приватних справах і надали їм жилу площу, заходів до забезпечення у встановленому порядку їх своєчасної реєстрації.

Нагадаємо, наприкінці літа на Хмельниччині виявили громадянина Туреччини з підробними документами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький