ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Незвичну особливість має Шепетівська міліція, тут працює аж 4 пари близнюків

З усього штату міської міліції, а це трохи більше 100 чоловік, мають таку собі "подвійну" складову
Depo.
23 липня 2015 12:44
ФОТО: depo.ua
Незвичну особливість має Шепетівська міліція, тут працює аж 4 пари близнюків
Незвичну особливість має Шепетівська міліція, тут працює аж 4 пари близнюків

Найстарше двійко близнюків сьогодні уже ветерани, а ось наймолодшій парі тільки по 21 року, повідомляє Хмельницький.depo.ua.

"Після служби в внутрішніх військах вирішили одночасно піти в міліцію. У відділі нас ще не всі розрізняють. Та найближчі колеги вже вивчили хто є хто", весело діляться емоціями  інспектори патрульної служби Максим і Дмитро Духневичі. Оскільки хлопці справді дуже схожі, під час навчання вчителі їх кликали до дошки обох. В міліції швидше розібралися і особливих казусів не виникає. Юнаки наймолодші близнюки у відділку і працюють лише півтора роки. Поки що не розлучалися і в нову патрульну службу планують теж іти разом.

"Старший = таки старший, - каже Дмитро Кравчук, на 7 хвилин старший брата Дениса. - Ми, звичайно, завжди почувалися рівноправними, але я намагався більше відповідальності брати на себе".

Хлопці із своїх 28 років вже 10 патрулюють дороги. Курйозних моментів тут якраз було чимало. "Найцікавіше, коли дальнобійник на дорозі дивувався. Казав, що такого ще не бачив, щоб зупиняли два інспектори - однаковісінькі. Бо, спочатку подумав, що в очах від втоми двоїться".

 

Міліцейську династію започаткував Олег Божок - один з пари близнюків. Його син наразі навчається у ВИШі. Олег - брат якраз поїхав з донькою здавати документи, правда, не до школи міліції, та все може бути.

"Династію в родині ми запровадили перші, мій син теж уже вчиться і долучиться до нас. Ми - завжди разом. Навіть одружувалися разом із різницею в два тижні", - розповідає Олег.

Чоловіки тримаються разом теж усе життя. Майже половину життя - 20 років віддали службі в органах. З єдиною різницею, скажемо так - у профілях роботи. Сашко наразі керує дільничними, а Олег - опер із карного розшуку.

Ще пара близнюків-міліціонерів сьогодні вже ветерани служби. Брати Мазяри, Геннадій та Вадим по праву вважаються родоначальниками своєрідної "династії" близнюків у Шепетівському міськвідділі міліції. Вони спочатку були військовими, але згодом обоє стали міліціонерами.

Після виходу Геннадія - "старшого" брата на пенсію його посаду - начальника ізолятора тимчасового тримання, обійняв його брат. Чимало людей "підміну" не помітили і вважали, що більше 15 років ізолятором керує все той же Мазяр.

Більше новин про життя цікавих людей Хмельниччини читайте на порталі khm.depo.ua.