ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Незвичайні жіночі ритуали, яких не розуміють чоловіки

Претензій до слабкої статі у чоловіків накопичилося чимало
Depo.
25 березня 2016 20:02
ФОТО: depo.ua
Незвичайні жіночі ритуали, яких не розуміють чоловіки
Незвичайні жіночі ритуали, яких не розуміють чоловіки

Часом дивує, як вони взагалі уживаються разом, інформує Depo.Хмельницький з посиланням на formulalubvi.com.

 В першу чергу незрозумілі для чоловіків ритуали пов'язані з "святая святих" слабкої статі – жіночою красою.

 Високі підбори жінки перетворили носіння величезних підборів і платформ на предмет культу – ритуал.

Незвичайні жіночі ритуали, яких не розуміють чоловіки - фото 1

Навіть похід за продуктами в звичайний супермаркет і винесення сміття не обходиться без цього малозручного взуття. Складно не погодитися з тими чоловіками, які "киплять" від злості при вигляді того, як їхні благовірні тяжко перебирають ногами, намагаючись утримати рівновагу.

 Прикраса нігтів

Незвичайні жіночі ритуали, яких не розуміють чоловіки - фото 2

Останній тренд б'юті-індустрії – це так званий нейл-арт, тобто прикраса нігтів блискучими стразами, вигадливими візерунками. Чоловіки дивуються: навіщо всі ці клопоти і досить значні витрати, якщо через тиждень-два, всі ці зусилля все одно доведеться зрізати. Не меншою дурістю з точки зору чоловіків вважаються накладні нігті: неприродно довгі, з яскравими, часом відразливими малюнками – який у цьому сенс? Цей риторичне питання швидше зависне в повітрі, адже для того щоб відповісти на нього, потрібно думати, як жінка.

Губи

Незвичайні жіночі ритуали, яких не розуміють чоловіки - фото 3

Коли на телеекранах з'являються співачки і моделі з непропорційно великими губами, це викликає у чоловіків подив, але це не так страшно: модель все-таки не ділить з тобою ложе. Але коли чоловік каже своєї благовірної, що ему подобається цілувати її чисті губи (без помади і липучими блиску), а вона щоранку з маніакальною ретельністю накладає на них тонни косметики, цей безглуздий ритуал викликає у чоловіків не просто нерозуміння, а неприкрите роздратування.

 Рум'яна

Незвичайні жіночі ритуали, яких не розуміють чоловіки - фото 4

Прийнято вважати, що рум'янець на щоках – це ознака здоров'я і краси. Але якщо подивитися на жінок, то можна подумати, що кожна зустрічна просто пашить здоров'ям. Хоча ні – так швидше думає прекрасна стать, адже відрізнити справжній рум'янець від намальованого не становить праці. Очевидно, що чим більше жінка наносить на себе косметики, тим виразніше видно, що тим самим вона намагається або приховати дефекти, або здатися привабливіше самій собі.

З точки зору чоловіків таке прагнення нелогічне.

Дайджест безглуздих жіночих ритуалів можна продовжувати до нескінченності. Але, може бути, саме цим деякі жінки і досягають бажаного ефекту підкорення чоловічих сердець.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький