Незаконну оборудку з грошима, що призначалися на ремонт дороги, провернули в Теофіполі

Бюджетні кошти безпідставно заплатили ремонтникам. Справу розпочали за статею, в якій йдеться про заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем

На Хмельниччині прокуратурою виявлено незаконні операції з бюджетними коштами, призначеними на ремонт доріг, повідомили Depo.Хмельницький в облпрокуратурі області.

Старокостянтинівська місцева прокуратура у взаємодії з управлінням захисту економіки Департаменту захисту економіки Нацполіції України виявила факт розтрати бюджетних коштів, виділених з місцевого бюджету на капітальний ремонт дорожнього покриття однієї з вулиць в смт Теофіполь.

"На ремонт дороги з місцевого бюджету виділено близько 1,2 млн грн. На підставі договору, укладеного у 2017 році між Теофіпольською селищною радою та одним із товариств, останнє взяло на себе зобов'язання провести відповідні роботи, - деталізують правоохоронці. - Однак, в ході контрольної перевірки виконання договірних зобов'язань встановлено невідповідність обсягу та якості проведених підрядником робіт, внаслідок чого за попередніми підрахунками з бюджету безпідставно сплачено більше 200 тис. гривень."

За фактом місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за ч.3 ст.191 Кримінального кодексу України - заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем.

Здійснення досудового розслідування у провадженні доручили слідчим СВ Теофіпольського відділення Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

Наразі проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій з метою встановлення обставин та кола осіб, причетних до вчинення злочину.

Нагадаємо, на Старосинявщині зупинили оборудку в 200 тис. грн. Прокурори через суд попередили незаконні витрати бюджетних коштів при закупівлі продуктів для навчальних закладів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький