UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Незаконне користування надрами летичівським підприємством нашкодило державі на понад 100 тис.грн

Комунальне підприємство, що без дозволу видобувало підземні води, сплатить чималий штраф через суд

Незаконне користування надрами летичівсь…

За самовільне водокористування підприємству "Злагода" з Летичева нараховані збитки, передає Depo.Хмельницький за інформацією Держекоінспекції.

В листопаді 2018 року було екологи провели позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Комунального госпрозрахункового підприємства "Злагода", що розташоване в смт. Летичів Хмельницької області, під час якої виявлено порушення вимог природоохоронного законодавства.

Спеціалістами відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря було встановлено, що підприємство здійснювало свою діяльність із порушенням вимог діючого природоохоронного законодавства. Так в період вересня 2017 року по вересень 2018 року вказане підприємство здійснювало видобування підземних вод за відсутності дозволу на користування ділянкою надр, що є порушенням статей 16 та 19 Кодексу України "Про надра".

У відповідності до Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів, Держекоінспекцією у Хмельницькій області проведено розрахунок збитків, нанесених державі, розмір яких склав 107 775 грн.

"У разі відмови підприємства від сплати, Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області буде змушена звернутись до судових органів для стягнення збитків у судовому порядку", - йдеться на Фейсбук-сторінці ДЕІ.

Окрім того, матеріали по даному факту спрямовано до правоохоронних органів для прийняття рішення у визначеному ст.214 КПК України порядку.

Нагадаємо, на Старокостянтинівщині екологи виявили незаконну вирубку дерев, що завдало шкоди на понад 200 тис. грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook