Нетішинські АТОвці взялися вирішувати свої проблеми

"Нетішинське міське об’єднання воїнів АТО" ініціювало круглий стіл у приміщенні інноваційного ХАБу
Depo.
25 жовтня 2016 18:39
ФОТО: depo.ua
Нетішинські АТОвці взялися вирішувати свої проблеми
Нетішинські АТОвці взялися вирішувати свої проблеми

Круглий стіл з учасниками АТО відбувся у Нетішині, повідомлояє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Нетішинської міськради.

"Найбільше нагальними на сьогодні є питанням виділення земельних ділянок та житла, соціальний захист та медичний супровід. Керівники закладів та відділів, до компетенції яких відносяться ці питання, надали інформацію про уже надані послуги та стан справ щодо вирішення означених проблем", - йдеться у повідомленні.

На стадії завершення знаходиться придбання житла за кошти державного бюджету для учасника АТО Андрія Панасюка. Учасник АТО має другу групу інвалідності, потребує покращення житлових умов та має першочергове  право на придбання житла.

На обліку у соцзахисті 1 жовтня 2016 року стоїть 174 учасники АТО, з них 158 осіб вже отримали статус учасника бойових дій, 2 особи отримали статус інваліда війни.

"Надано одноразову матеріальну допомогу 58 учасникам АТО з коштів місцевого бюджету на суму 57200 грн., до 25-ї річниці Незалежності України 12 особам з числа учасників антитерористичної операції та членам їх сімей було надано матеріальну допомогу на суму 12000 грн", - повідомляють у міськраді.

Атовці висловили побажання, щоб їм  виділили кабінет та відповідальну особу, яка буде вести медичний супровід учасників АТО. Серед питань, які також турбують атовців - взяття талонів до фахових спеціалістів та для клінічних досліджень, надання послуг фізіотерапевтів, кодування окремих учасників АТО від алкогольної залежності, відвідування басейну міста.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та