Нетішинська газодимозахисна служба ДСНС стала кращою на Хмельниччині (ФОТО)

Змагалися за перемогу оперативно-рятувальні підрозділи зі всіх територій області

Змагання на кращу ланку газодимозахисної служби відбулися на Хмельниччині, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДСНС області.

На базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Хмельницькій області змагалися оперативно-рятувальні підрозділи зі всіх територій.

Так рятувальники підвищують готовність до дій за призначенням і вдосконалюють професійну майстерність особового складу, перевіряють фактичний рівень практичних навичок, адже саме на них покладене найважливіше завдання - рятування людей та евакуація майна на пожежі, розвідка та гасіння пожеж, забезпечення безпечних умов роботи для інших підрозділів, що прибувають на допомогу.

Цьогоріч до звичних завдань із рятування потерпілого із задимленого середовища додалися вправи зі змагань "Найсильніший пожежний-рятувальник" за міжнародним форматом Firefighter Combat Challenge.

Незважаючи на непогоду, вогнеборці у повному спорядженні на швидкість долали естафету з пожежно-рятувального спорту: жваво підіймали рукавні скатки, виконували силові вправи на тренажері "Кайзер", долали смугу з перешкодами, прокладали робочу лінію і подавали ствол для поцілення у мішень, переносили манекен вагою 80 кілограмів на відстань 30 метрів.

Найкращою ланкою ГДЗС, що витратила найменше часу на виконання вправ, стала ланка 3-го державного пожежно-рятувального загону м.Нетішин, друге місце посіли рятувальники 1-го державного пожежно-рятувального загону м.Хмельницький, а з бронзою повернулися додому вогнеборці Кам'янеччини.

Заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Горін нагородив переможців змагань та зазначив, що рятувальники показали високий рівень підготовки та готові рятувати людей із задимленого середовища.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький