Нестачу коштів на профтехзаклади на Хмельниччині ліквідують за рахунок скорочень

Дефіцит коштів на ПТУ ліквідують через реорганізацію закладів та скорочення викладачів
Depo.
3 жовтня 2016 10:26
ФОТО: depo.ua
Нестачу коштів на профтехзаклади на Хмельниччині ліквідують за рахунок скорочень
Нестачу коштів на профтехзаклади на Хмельниччині ліквідують за рахунок скорочень

З початку року освітній департамет ОДА провів ряд заходів, що дають змогу ліквідувати дефіцит коштів на фінансування закладів профтехосвіти області, передає Depo.Хмельницький.

Як сказано в пояснювальній записці до внесення змін до обласного бюджету-2016, які будуть розглянуті на черговій сесії 20 жовтня, дефіцит складав 20,6 млн. грн.

МОН видало накази про здійснення реорганізації Голосківського професійного аграрного ліцею шляхом приєднання до Державного професійно-технічного навчального закладу "Деражнянський професійний аграрний ліцей" та створення на їх базі Деражнянського центру професійної освіти; Говорського професійного аграрного ліцею шляхом приєднання до Ярмолинецького професійного ліцею та створення на їх базі Державного навчального закладу "Ярмолинецький агропромисловий центр професійної освіти"; реорганізацію Полонського професійного аграрного ліцею і Понінківського професійного ліцею шляхом об’єднання та створення Навчально-практичного агропромислового центру професійної освіти.

Крім цього, також скорочено чисельність працівників професійно-технічних навчальних закладів на 235 осіб.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт