ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нехтуючи забороною руху, вантажівки псують дороги Хмельниччини

Служба автомобільних доріг області нарікає на водіїв великоваговиків, які нехтують введеними обмеженнями
Depo.
12 червня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua
Нехтуючи забороною руху, вантажівки псують дороги Хмельниччини
Нехтуючи забороною руху, вантажівки псують дороги Хмельниччини

У денний період обмеженний рух важкого транспорту на шляхах державного значення з початком червня. Однак, водії не дотримуються цього правла, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на газету "Є".

Машинам, загальною масою понад 24 тонни або навантаження на вісь яких більше 7 тонн, за температури повітря +28ºС і вище рухатися на автодорогах заборонено.

Для інформування громадян Служба автомобільних доріг встановила дорожні знаки та панно. Проте, у відомстві кажуть, що водії великоваговиків нехтують введеними обмеженнями та ігноруюють вимоги відповідних дорожніх знаків.

"Це пряме порушення українського законодавства. За такого безвідповідального ставлення з боку водіїв та власників великовагових транспортних засобів Служба автомобільних доріг не матиме змоги гарантувати належний експлуатаційний стан та безпеку дорожнього руху на уражених ділянках", - розповідають працівники сектору зв'язків з громадськістю Служби автомобільних доріг області.

Наразі на Хмельниччині колійністю уражено більше 200 км автодоріг державного значення. Найгірша ситуація на автодорогах: Р-05 Городище-Рівне-Старокостантинів, М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам'янка, Н-03 Житомир-Чернівці, Т-23-21 Ярмолинці-Кам'янець-Подільський, Т-23-05 Хмельницький-Віньківці-Ялтушків, Т-23-17 Кам'нець-Подільський-Стара Ушиця.

Більше новин про життя Хмельниччини читайте на Хмельницький.depo.ua