Недопалок ледь не спалив двоповерховий будинок в Кам'янці
Горіло на 50 кв.м. першого поверху. Обійшлося без жертв
- Хмельницький
-
11 лютого 2020 17:15

У Кам’янці-Подільському вогнеборці оперативно ліквідували пожежу в житловому будинку та запобігли її розповсюдженню, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби ДСНС області.
11 лютого о 13:49 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку на вул. Данила Галицького в м. Кам’янець-Подільський.
На місце події негайно прибули чергові відділення 5 Державної пожежно-рятувальної частини. Вогнеборцям вдалося швидко впоратись із загорянням та запобігти поширенню вогню на всю площу будинку. Загоряння площею 50 кв.м остаточно ліквідували яактично за 10 хв.
Травмованих та загиблих внаслідок пожежі не було. Ймовірно, причина загоряння – необережність під час куріння.
Нагадаємо, напередодні у Кам'янці-Подільському виникла пожежа квартири житлового будинку по вулиці Смірнова.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:48В жахливій ДТП на Хмельниччині загинув чоловік та 11-річний хлопчик ФОТО
- 14:48У Хмельницькому дістали з річки тіло невпізнаного чоловіка (ВІДЕО) Відео
- 09:55Ракетно-дроновий напад: Як відпрацювали Повітряні сили на Хмельниччині
- 11:31Житель Хмельниччини отримав три роки тюрми за ухилення від призову
- 11:12Під час нічної масованої атаки на Хмельниччині збили 22 БпЛА та 2 крилаті ракети
- 10:06 Вночі 27 червня ворог випустив по Україні 363 БпЛА та 8 ракет: В епіцентрі атаки був Старокостянтинів
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 14:20Перевірка стану оформлення біометричних документів: доступний сервіс без візиту до підрозділу
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:33Неповнолітній хмельничанин розтрощив могилу військового: Йому світить до 3 років за ґратами ФОТО
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 23:25 На Хмельниччині затримали ексвійськового та його спільника за "вирішення питання" з ТЦК (ФОТО) ФОТО
- 12:19У Хмельницькому затримали жінку, яка передавала ворогу дані про військові об’єкти та виготовляла вибухівку
- 13:33Що треба знати, щоб обміняти ID-картку
- 12:16У Хмельницькому СІЗО перекрили канал постачання наркотиків
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 23:05На Хмельниччині обʼєднали два університети в один
- 20:27На Хмельниччині викрили ОЗГ, яка привласнила майже мільйон гривень виділених на хліб для військових
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)