ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Недобросовісний хмельницький забудовник поповнить казну громади на 360 тисяч гривень

Будівельник не сплатив пайовий внесок на розвиток інфраструктури міста

Depo.
20 червня 2017 16:18
ФОТО: depo.ua

За втручання прокуратури забудовник сплатить до бюджету міста Хмельницького більше третини мільйона гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облпрокуратури.

"Замовник, який має намір здійснити забудову земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, сплативши до бюджету відповідні кошти, - кажуть стражі закону. - Ще у 2007 році підприємство, що виступило замовником будівництва 10-поверхового будинку в обласному центрі, із Хмельницькою міською радою уклали договір про сплату до місцевого бюджету пайових внесків. Проте, нехтуючи своїм зобов'язанням, забудовник в обумовлений строк кошти на розвиток інфраструктури міста не сплатив, а претензії міської ради про сплату боргу проігнорував."

Реагуючи на ці порушення, місцева прокуратура відстояла інтереси територіальної громади міста, порушені недобросовісним забудовником, шляхом звернення до суду з позовом про стягнення до бюджету більше 360 тис. грн. коштів пайової участі.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, господарський суд Хмельницької області позицію прокуратури підтримав та позов задовільнив.

Нагадаємо, на Хмельниччині у "забудькуватого" підприємства відсудили землю. У державну власність повернулись дві ділянки площею майже п'ять гектарів та вартістю 3,4 млн грн.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері