UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Недобросовісна конкуренція і тіньовий бізнес: Що турбує хлібопекарів Хмельниччини

Середньорічна потреба у хлібі та хлібобулочних виробах для забезпечення населення області у повному обсязі становить 37,3 тис. тонн

Недобросовісна конкуренція і тіньовий бі…

Про це інформують в пресслужбі ОДА, передає Depo.Хмельницький

Серед основних проблем хлібовиробників області: зростання вартості пшениці і продуктів її переробки, зменшення обсягів виробництва хліба та хлібобулочних виробів, зниження рівня споживання хліба, ріст тарифів на комунальні послуги, робота "чорного" ринку хліба, недобросовісна конкуренція, тощо.

В області налічується 17 хлібопекарських підприємств основного кола звітності. Підприємствами хлібопекарської галузі за січень-листопад 2020 року вироблено 30,4 тис. тонн хліба та хлібобулочних виробів, 135 тонн тортів та майже 2 тис. тонн здобних виробів. При цьому, потреба в хлібобулочних виробах в повному обсязі забезпечується підприємствами, для яких виробництво хліба не є основним видом діяльності.

На зустрічі з губернатором, керівники хлібопекарських підприємств області висловили думку, що було б добре, якби працювала програма підтримки місцевих виробників хліба, а також проводилися заходи щодо популяризації хлібопекарських підприємств нашої області.

Довідково: Середньорічна потреба у хлібі та хлібобулочних виробах для забезпечення населення області у повному обсязі становить 37,3 тис. тонн. Відповідно до норм споживання середньорічне споживання хліба, згідно мінімальних норм становить 100 кг хліба на одну особу, станом на сьогоднішній день однією особою споживається 30 кг в рік, що в 3,3 рази менше до відповідних норм.

Для випікання річної норми хліба потреби у борошні становлять 125 тис. тонн борошна. Для цього необхідно переробити 180 тис. тонн зерна. Валове виробництво пшениці на 1 грудня 2020 становить 1,1 млн. тонн. У структурі виробничих витрат борошна сировина складає 100% з якої вихід борошна вищого ґатунку – 50%, 1 ґатунку 15%, 2 ґатунку – 5% та 30% висівки. Підприємства, які спеціалізуються на виробництві борошна згідно своїх добових потужностей спроможні задовольнити потреби області у борошні у повному обсязі.

Нагадаємо, у столичних навчальних закладах виявили неякісну молочку з Хмельниччини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme