Нечесні роботодавці поплатилися 10 мільйонами за порушення закону

За фіскальні зарплатні порушення несумлінним роботодавцям Хмельниччини донараховано понад 10 мільйонів гривень
Depo.
4 липня 2016 18:02
ФОТО: depo.ua
Нечесні роботодавці поплатилися 10 мільйонами за порушення закону
Нечесні роботодавці поплатилися 10 мільйонами за порушення закону

Нечесні та недобросовісні роботодавці все ж сплатять державі приховані мільйони, передає Depo.Хмельницький.

За результатами контрольно-перевірочної роботи, проведеної фахівцями Державної фіскальної служби Хмельниччини щодо виявлення порушень, пов'язаних оплатою праці, роботою найманих працівників без офіційного працевлаштування та іншими порушеннями законодавства про працю суб‘єкти господарювання сплатять до бюджету понад 10 мільйонів гривень.

Що стосується перевірок платників податків - юридичних осіб, то тут допускаються порушення правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску. Як результат, сума несплачених таких обов‘язкових платежів досягла більше 6,5 мільйона гривень.

За результатами перевірок фізичних осіб-підприємців донараховано податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування понад 5 мільйонів гривень.

З початку року фіскальною службою краю виявлено понад 1200 громадян, які не були оформлені згідно вимог законодавства працедавцями. Як результат, колишні "тіньові" працівники отримали офіційний статус роботи і соціальні гарантії, а бюджет від легальних доходів громадян - додаткові надходження з податку на доходи фізичних осіб, ЄСВ та військового збору.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький