На Хмельниччині квітне тіньовий ринок перевезень

Щороку Хмельницька область через тінізацію транспортної галузі недоотримує мільйони гривень до бюджету. Проте багаторічна боротьба не дає результатів
Depo.
3 липня 2015 16:43
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині квітне тіньовий ринок перевезень
На Хмельниччині квітне тіньовий ринок перевезень

Проблеми нелегальних перевезень в області обговорили на колегії в ОДА, повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Правоохоронці та управління інфраструктури розводять руками - кажуть, роблять усе можливе, однак порушників, чомусь, не меншає. І Укртрансінспекція могла би більше, бідкаються, якби не діюча державна заборона на перевірки. До того ж, працівники служби працюють менше, через нестачу грошей.  

Самі ж нелегали не збираються полишати свій бізнес, адже мізерні штрафи за порушення закону не можуть відлякати їх від отримання надприбутків від незаконної діяльності.

Найбільш рибні для порушників місця  - виїзди з Хмельницького у напрямі Старокостянтинова (завод Темп) та Кам'янця (АС №5). 

Недобросовісні перевізники "з-під носа" забирають пасажирів у легальних перевізників, натомість залишаючи їм пільговиків, аби ті чекали субвенцій від держави.

В ОДА все ж живуть сподіваннями на якесь покращення ситуації.

Раніше Хмельницький.depo.ua повідомляв про очікувану оптимізацію транспортної мережі області, яка почалась із Новоушицького району. Проте для цього потрібні нові дороги та сучасний транспорт. А їх, схоже, чекати ще довго.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua