ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині квітне тіньовий ринок перевезень

Щороку Хмельницька область через тінізацію транспортної галузі недоотримує мільйони гривень до бюджету. Проте багаторічна боротьба не дає результатів
Depo.
3 липня 2015 16:43
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині квітне тіньовий ринок перевезень
На Хмельниччині квітне тіньовий ринок перевезень

Проблеми нелегальних перевезень в області обговорили на колегії в ОДА, повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Правоохоронці та управління інфраструктури розводять руками - кажуть, роблять усе можливе, однак порушників, чомусь, не меншає. І Укртрансінспекція могла би більше, бідкаються, якби не діюча державна заборона на перевірки. До того ж, працівники служби працюють менше, через нестачу грошей.  

Самі ж нелегали не збираються полишати свій бізнес, адже мізерні штрафи за порушення закону не можуть відлякати їх від отримання надприбутків від незаконної діяльності.

Найбільш рибні для порушників місця  - виїзди з Хмельницького у напрямі Старокостянтинова (завод Темп) та Кам'янця (АС №5). 

Недобросовісні перевізники "з-під носа" забирають пасажирів у легальних перевізників, натомість залишаючи їм пільговиків, аби ті чекали субвенцій від держави.

В ОДА все ж живуть сподіваннями на якесь покращення ситуації.

Раніше Хмельницький.depo.ua повідомляв про очікувану оптимізацію транспортної мережі області, яка почалась із Новоушицького району. Проте для цього потрібні нові дороги та сучасний транспорт. А їх, схоже, чекати ще довго.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depo.ua