Не маєте прописки? Оформляйте субсидію

Хмельничани без прописки зможуть оформити субсидію
Depo.
26 вересня 2016 10:31
ФОТО: depo.ua
Не маєте прописки? Оформляйте субсидію
Не маєте прописки? Оформляйте субсидію

Люди, які проживають в орендованому житлі відтепер можуть отримувати субсидію, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ТСН.

За словами міністра соціальної політики України Андрія Реви, українці зможуть оформити субсидію без офіційної прописки. "Для цього необхідно повторно звернутися до органів соціального захисту, оформивши договір оренди житла у довільній формі", - заявив міністр.

Уряд пішов назустріч тим людям, які не мають офіційної реєстрації, але сплачують комунальні послуги. "Якщо людина не змогла оформити субсидію через відсутність прописки в помешканні, але там проживає і сплачує рахунки за тепло, газ, світло й воду, держава забезпечила їй можливість скористатися безповоротною допомогою на підставі договору оренди житла. Рішенням Уряду не визначено жорстких вимог до такого документу: договір не потрібно завіряти нотаріально, достатньо лише двох підписів - власника житла та орендаря", - зауважив Рева. 

Договір оренди – офіційне підтвердження права людини на субсидію. Він повинен братися до уваги місцевими органами соціального захисту населення на користь сім'ї.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті&nbs