Найгострішим питанням у Хмельницькому є питання громадських вбиралень

Незмінними з минулого тисячоліття лишаються туалети в парках Хмельницького
Depo.
30 липня 2016 18:02
ФОТО: depo.ua
Найгострішим питанням у Хмельницькому є питання громадських вбиралень
Найгострішим питанням у Хмельницькому є питання громадських вбиралень

Змінюються президенти, уряди, міські голови, але лишаються незмінними туалети в паркових зонах Хмельницького, повідомляє Depo.Хмельницький.

Враженнями про прогулянку парком Чекмана поділився на сторінці у Фейсбук Андрій Попик.

"Вчора довелось на прогулянці з дитиною пройти повз це диво. В цю споруду доводилось заходити два рази в житті: один раз ще школярем, інший студентом.

Будучи дорослим виникає природне бажання потерпіти додому, замість того, щоб задовольнити свої фізіологічні потреби і продовжити прогулянку з гарним настроєм.

Від цих паркових туалетів з дірочками в підлозі смердить в радіусі метрів 50-100, і єдине що змінилось в них з часів радянського союзу - це пластикові вікна (ну і може якісь внутрішні декорації)", -пише Андрій.

На думку автора, одною з перших справ яку має вирішити міська влада - це облаштування в паркових зонах нормальних громадських вбиралень.

"Громадські туалети - один з необхідних атрибутів міської інфраструктури, і якщо хочемо мати місто зручне для мешканців, необхідно здійснювати "туалетну революцію", бо еволюційним шляхом тут вже не допоможеш", - йдеться у дописі.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та