Найбільше зброї "на руках" в хмельничан (ФОТО, ВІДЕО)

З-поміж жителів області, що добровільно здали поліції зброї, найбільше виявилося представників Хмельницького
Depo.
4 листопада 2016 09:41
ФОТО: depo.ua
Найбільше зброї "на руках" в хмельничан (ФОТО, ВІДЕО)
Найбільше зброї "на руках" в хмельничан (ФОТО, ВІДЕО)

На Хмельниччині завершився вже другий цьогоріч місячник добровільної здачі зброї, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облполіції.

В ГУ НП в Хмельницькій області відбувся брифінг, в ході якого правоохоронці оприлюднили результати місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, який проходив впродовж жовтня.

Краяни здали до територіальних підрозділів поліції 7 одиниць нарізної армійських зразків, 106 - гладкоствольної мисливської, 2 - нарізної мисливської, 40 – холодної. Окрім того - 160 боєприпасів та 30 спецзасобів. Принесли, навіть, гранату.

Як зазначив інспектор сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області Юрій Демчишин, найбільше зброї здали у Хмельницькому.

Нагадали правоохоронці й про те, що за носіння, зберігання, придбання, виготовлення чи збут зброї, боєприпасів та вибухових речовин передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Впродовж жовтня 11 краян звільнили від кримінальної відповідальності за ст. 263 - незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами ККУ.